за нас

компанијата

профилот

во врска со

Шандонг ZEN Cleantech.Co., Ltd.

Во 2007 година, фабриката е формирана во централниот индустрија база климатизација. Во 2012 година, Wucheng ZEN CleanTech копродукции, Ltd е registered.In 2019 година, со цел да одговори на националните надворешно-трговската политика, регистрирани Шандонг ZEN Cleantech копродукции, ООД. Во слободната зона. Со вкупно регистриран капитал од 22 милиони јуани. На компанијата е да се почитуваат духот на континуирана иновација, со " најдобар квалитет, најдобра цена, најдобра услуга ", како бизнис филозофијата, доби високо признание и многу пофалби од домашни и странски клиенти.

Компанијата отсекогаш била посветена на дизајн, развој, производство, продажба, извоз и поврзани со технички услуги на филтерот за воздух, хемиски филтер, филтер HT отпорни, FFU и друга опрема за прочистување и чиста соба производи. Има свој бренд (ZENFILTER) и голем број на авторитетен сертификација и националните патенти. ZEN има напредни компјутерски контролирана автоматски линии за производство на мини-дипла филтер, сепаратор филтер, и виткање филтер елементи, со совршена метода на тестирање и прашина чиста работилница. Сите видови на производи се широко се користи во полупроводници, нуклеарната индустрија, електронската технологија, медицински и здравствени, биолошки експерименти, храна и пијалаци, машини електрична опрема, хемиската индустрија, сликарство автомобилската производство и други области.

за-ни-2

ZEN не само придаваат големо значење на проширување на пазарот и одржување на клиентите, но, исто така придава значење за подобрување на квалитетот и технологијата на вработените, земајќи високо-квалитетни и високо-технолошки претпријатие таленти како главен град. Посветени на производи R & D и производството. Континуирана обука и едукација на кадарот. Се создаде група на енергични, професионални и иновативни тим.

Со постојан развој на компанијата и на зголемената тим, компанијата ќе продолжи да се придржуваат на принципот на "победа-победа соработка" и верата на профитот даде на клиенти, да одат рака под рака во жестока конкуренција на пазарот, со бендот стратегијата на " создавање на првата класа бренд, се изгради првата класа претпријатие " . се осмелуваат да се можностите на лицето и предизвици, да се создаде огромен пазар.

ЗЕН-филтер ......
Нека ни здив на свеж и почист воздух ......

тим ЗЕН

ZEN не само обрнува внимание на проширување на продажбата на пазарот, но исто така плаќа повеќе внимание на подобрување на квалитетот на вработените, и се со висок квалитет на човечките ресурси како главен град на претпријатијата.

Фирмата специјализира во високи технички персонал посветен на производ R & D и производството, придава значење за обука и едукација на вработените, и поддржува претпријатие духот на " создавање и предизвик ", и создаде група на енергични и посветен на производство тимови.

logo3

сила писмо школка

ZEN има напредни компјутерски контролирана филтер за воздух не-сепаратор, поразот на филтерот за воздух и виткање филтер автоматска линија за производство, со совршена откривање значи и прашина чиста производство работилница. ZEN разни прочистување и филтрирање производи се широко се користи во полупроводници, нуклеарната индустрија, електронската технологија, медицински и здравствени, биолошки експерименти, храна и пијалаци, електромеханички опрема, заштита на животната средина, хемиски, сликарство, автомобилската производство и други области. Систем за управување со квалитет ZEN успешно добијат ИСО 9001: 2008 за сертификација; ZEN производи имаат положено SGS / RoHS.

1. Дали сте фабрика или трговско друштво?

Ние сме професионални фабрика, така и нашата цена е многу конкурентен, екс-фабрика цена, и добредојде во посета на фабриката. 

2. Таму каде што се наоѓа вашата фабрика?

Нашата фабрика се наоѓа во Шан Донг Dezhou Кина.

3. Како можам да добијам некои примероци?

Чест ни е да ви понудиме на бесплатни примероци. Но, ќе плаќаат изразат полнење по место за рефундирање на цел двојно полнење.

4. Која е вашата смисла на исплата?

50% авансно плаќање против договорот, биланс треба да се плати пред пратката.

5. Што ми е потребно за придонес цената?

Ве молиме да ни нудат цртежи (со материјал, димензии и други технички барања и сл.), Количина, апликација или примероци. Тогаш ние ќе го цитирам најдобра цена во рок од 24 часа.

6. Што е време на испорака?

За производи во парк, во рок од 3-5 дена по приемот на вашата исплата. За сопствен цел, околу 4-10 дена по потврди секој детали.

7. Како за квалитетот на вашиот производ?

100% инспекција во текот на производството.

8. Како за контрола на квалитетот во вашата фабрика?

Квалитетот е нашата култура. Ние посветуваат големо внимание на контролата на квалитетот на почеток до крај. Секое парче стока се тестирани строго пред пакување и испорака.

9. Што е вашето пакување?

Целосно разгледување на практичната ситуација: пена / дрвена кутија, анти-'рѓа хартија, мала кутија и картон, итн 

10. Што е со гаранција?

Ние сме многу убедени во нашите производи, а ние ги многу добро со ЈП пена и картонска кутија + дрвени палети пакет за да бидете сигурни на стока во и заштита.

11. Зошто ни се избере?

Имаме професионален тим со богати искуства и голема прецизност опрема што може да се гарантира квалитетот на производот, преку нашите научни управување и строга контрола на трошоците можеме да ви ги понудиме најдобрите конкурентни.

Сакаат да работат со САД?