Gel Seal Hepa Box

 

Aplikacion:

   

    pajisjes fundore filtrimit të ajrit përdoret për të sapo-pastrohet 1000-, i 10,000-, 100,000 në klasë dhe projekte të pastër pastrimit dhomë të përmbush kërkesat e kërkesave të pastrimit, dhe mund të përdoret gjerësisht në pastrimin e sistemeve të ajrit të kondicionuar në farmaceutike, sanitare , elektronikë, dhe industri kimike.


Detail Product

Etiketat e produkteve

Features

1. Sipërfaqja e kutisë është trajtuar me llak elektrostatike.
2. Dizajni Vula tank rrit më tej veçantinë e saj.
3. rezistencë të fortë korrozioni.

: Material çeliku pjatë ngjyra ose fletë galvanizuar spray.

Këshilla: mund të personalizohet sipas kërkesave.


  • Previous:
  • Next:

  • produkteve të përafërta